Oferta dla producentów obuwia i odzieży


Ponad 30-letnie doświadczenie firmy Tomi, profesjonalne podejście i nieustanne doskonalenie usług gwarantuje Państwu owocną i satysfakcjonująca współpracę. Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Nasza firma jest znana z jakości usług, kompleksowej obsługi i nienagannego kontaktu z każdym klientem. Elastycznie i dynamicznie dostosowujemy się do aktualnych trendów stale zmieniającego się rynku. 

Oferujemy usługi haftu komputerowego, maszynowego, sitodruku, precyzyjnego nanoszenia drobnych kryształków, cekinów, dżetów i wiele innych ozdób na półprodukty i gotowe produkty z branży obuwniczej, odzieżowej, tekstylno-przemysłowej.

Posiadamy ponad 30 tysięcy własnych wzorów, a nasze własne studio projektowe codziennie tworzy nowe motywy na specjalne zamówienia klientów z całej Polski. Wykonujemy projekty, których wiele firm się nawet nie podejmuje. Nasze zaplecze technologiczne jest tak zaawansowane, że bez trudu łączymy w ramach jednego wzoru wszystkie dostępne u nas techniki zdobienia.

Zainteresowanym firmom przesyłamy pocztą próbki wzorów.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wybrać firmę Tomi?

Interesują cię nasze usługi! zadzwoń do nas:
tel./fax +48 33 870 37 00

Masz pytania lub potrzebujesz porady jak wykonać swoje zamówienie - zadzwoń:
tel.kom: +48 509 358 061